Özlem ve Tayyar Öz Çiftinden Feyza Altun’un İddialarına Jet Hızında Cevap Geldi!

Ünlülerin avukatı olarak bilinen Feyza Altun, bugün Özlem ve Tayyar Öz çifti hakkında çok ciddi iddialarda bulundu. Altun, sosyal medya hesabında ürün üretim yerleriyle ilgili çok ciddi halk sağlığını tehdit eden görüntüleri paylaştı. Feyza Altun’un bu paylaşımından sonra ise Özlem Öz’den cevap niteliğinde bir paylaşım geldi.?

Avukat Feyza Altun, Dilan ve Engin Polat çiftinin ardından son birkaç yılda hızla zengin olan ve gösterişli hayatlarıyla dikkat çeken fenomen çiftleri araştırmaya başladı.

Bu çiftlerin başında da yaşantılarıyla Polat ailesine çok benzetilen, şaşaalı hayatlarıyla dikkat çeken Özlem Öz ve Tayyar Öz çifti gelmekte.

Son günlerde birçok iddia ile gündeme gelen Özlem ve Tayyar Öz çifti sessizliklerini bugüne kadar korumuşlardı. Fakat bu sessizlik Feyza Altun’un bugün paylaştığı görüntülerden sonra bozuldu.

Özlem Öz, Altun’un kendileri hakkında bulunduğu iddialardan sonra sosyal medya hesabı üzerinden ürünlerinin üretim yerini paylaştı.

Özlem Öz, ürünlerinin üretim yeri olduğunu iddia ettiği yeri sosyal medya hesabında paylaştı. İşte Öz’ün üretim yeri olarak öne sürdüğü yer?

Öz, daha sonra üretim yerini gösterdiği bir başka paylaşımında, bakanlıklar tarafından denetlendiklerini ve dünya standartlarına uygun sertifikalara sahip olduklarını belirtti. İşte o açıklama?

Özlem Öz, Feyza Altun’un iddia ettiği markanın da kendilerine ait olmadığını ve gerçek firma sahibi olduğunu iddia eden kişinin videosunu sosyal medya hesabında paylaştı?

Ancak Özlem Öz, her ne kadar markanın kendilerine ait olmadığını iddia etse de eşi Tayyar Öz’ün elindeki “Beralife” yazılı karton çanta detayı sosyal medya kullanıcısı tarafından Özlem Öz’e soruldu.

Özlem Öz, bu soruya “Marka ile zamanında işbirliği yaptım.” cevabını verdi. İşte cevabın tamamı?

Bakalım bu işin sonu nereye gidecek? Hep birlikte göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x