“Benden Bir Tane Daha Yok” Diyen Hande Yener, İlginç Açıklamalarda Bulundu: ‘Auram Yırtılmış…’

Ünlü şarkıcı Hande Yener, bir röportajda yaptığı enteresan açıklamalar ile gündeme geldi. ‘Aurasının yırtıldığını’ söyleyen ünlü şarkıcı, ‘şifalanmak’ için yaptıklarını anlattı. Buyurun ?

Ünlü şarkıcı Hande Yener’i tanımayan yoktur: Kendisinin bu sene çıkardığı “Benden bir tane daha yok” şarkısı epey popüler oldu.

Son yıllarda tarzında büyük değişim yaşayan Yener, bu konu hakkında açıklama yaptı.

Yıllara meydan okuyan Yener, sırrını paylaştı.

“Eski enerjimi artık çok iyi biliyorum, onu aradığım bir süreç geçirdim. O enerjiden bayağı uzaklaşmıştım. Sonra neden uzaklaştığımı keşfettim” diyen şarkıcı, bazı sağlık sorunları atlattığını söyledi.

Bir de özel hayat, ilişkilerdeki sorunlar insanı düşürürken farkına varmadan üzerine de yapışıyor. Öyle kalıyorsun. Ben de öyle bir süreç geçirdim, modum düştü.

“Çakralarımın dengesi bozulmuş. Auram yırtılmış, o yüzden çakralarım eskisi gibi çalışmıyormuş” diyen şarkıcı, şimdilerde hem yaşam hem cinsel enerjisinin yüksek olduğunu söyledi.

Peki bunu nasıl yaptı?

Hayvansal gıdayı azalttığını ve hayatına yogayı soktuğunu söyleyen Yener, “Bol su içerek, uykumu alarak kilo vermeye ve daha sağlıklı biri olmaya başladım” dedi.

Hiç olmadığı kadar genç olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, aynı zamanda hiç olmadığı kadar genç de görünüyor.

Sizin düşünceleriniz neler? Yorumlara buyurun ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x