Uyuşturucu Kullandığını İtiraf Etmişti: Gözaltına Alınan Sıla Doğu’nun Evinden Çıkanlar Gündem Yarattı

Günlerdir sosyal medyada adı duyulan Sıla Doğu son dakika gelişmesiyle bir kez daha gündem oldu. Önceki gün canlı yayında kokain içtiğini itiraf eden bir videosu yayılan Dilan Polat’ın ablası Sıla Doğu gözaltına alındı. Doğu’nun evinde bulunan maddeler ise infial yarattı.

Son birkaç haftadır tüm sosyal medya mecraları #DilanPolat diye çalkalanıyor, eminim denk gelmişsinizdir.

Doğum fotoğrafçılığıyla başladığı kariyerinde inanılmaz bir yükseliş gösteren Dilan Polat ile eşi Engin Polat’ın her paylaşımı ayrı bir olay yaratmaya devam ediyor diyebiliriz.’

Dilan ve Engin Polat çiftinin hakkında her geçen dakika yeni bir iddia ortaya atılıyor. İkili hakkındaki ”Kara para aklama”, ”tetikçi tutma” gibi iddialar aldı başını yürüdü.

Ortaya atılan iddialarla yalnızca lüks paylaşımlarıyla dillerden düşmeyen Dilan Polat ve Engin Polat çifti suçlanmadı. Dilan Polat’ın ablası Sıla Doğu’nun da suçlamalarda adı geçti.

Tabii bu sözlerin altında kalmayan Doğu, yaptığı paylaşımlarla yeni tartışmaların fitilini ateşlemiş oldu bir nevi.

Paylaşımlarıyla epey bir dikkat çeken Sıla Doğu son olarak açtığı bir canlı yayın anında kokain kullandığını itiraf etmesiyle gündeme bomba gibi düştü.

Doğu, küfür ve hakaretlerin havada uçuştuğu videonun daha önce çekildiğini açıkladı. Tabii, bu paylaşım ne kadar eski olsa da yapılan itiraf güvenlik güçlerini harekete geçirdi.

Sıla Doğu, ortaya çıkan bu paylaşımı nedeniyle İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı.

İstanbul’un Beykoz ilçesindeki evine düzenlenen operasyon ile Doğu emniyet güçlerince yakalandı.

Pointer’ın özel haberine göre, Doğu’nun operasyon düzenlenen ikametinden 21 adet uyuşturucu ve uyarıcı Xanax sentetik hap, 3 adet uyuşturucu ve uyarıcı Extacy hap, 1 gram uyuşturucu ve uyarıcı Kokain ele geçirildi.

Yakalanan Sıla Doğu T.C.K. 188 ve T.C.K. 190/2 suçlarından yürütülen tahkikat işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilecek.

Bu sıcak gelişmenin ardınan sosyal medya paylaşımları da adeta yağmur gibi yağmaya başladı…

?

?

?

?

?

?

?

?

?

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz neler?

Yorumlara bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x