Bu hafta sonu burçları nelere bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç hafta sonu neler bekliyor? 8 Nisan Cumartesi burç yorumu

8 Nisan Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcunu neler bekliyor? Hafta sonu cumartesi-pazar burçlar neler yaşayacak? İşte detaylar…

Koç burcu günlük yorum

Bugün sezgilerinize güvenebilirsiniz sevgili Koçlar. Ekonomik anlamda krizli bir hafta sonu yaşayabilirsiniz. Maddi anlamda sıkıntılı ve bu nedenle strese gireceğiniz bir hafta sonu olacak. Ancak hafta sonu oldukça şanslı ve başarılı enerjik olacaksınız. Çevrenizdekilere neşe saçacağınız sosyalleşme isteğinizin artacağı iki gün sizi bekliyor.

Boğa burcu günlük yorum

Uzun süredir üzerinizde olan ölü toprağını atın ve bu hafta sonu cesaretinizi toplayarak adım atın. Tam da böyle olacak Boğalar… Cesur ve kararlı bir hafta sonu sizi bekliyor. Başkalarının hayatınıza gölge düşürdüğünü, müdahale ettiğinin farkındasınız. Ve artık hayatınızın kontrolünü elinize alıp herkese kendinizi kanıtlamanın vakti geldi. Bu hafta sonu olmadığınız kadar kararlı ve cesur olacaksınız.

İkizler burcu günlük yorum

Sevgili İkizler bu hafta sonu auranız, enerjiniz en yüksek seviyede. Kelimelerin gücüyle herkesi etkileyebileceğiniz bir hafta sonu olacak. İStediklerinizi kıvrak zekanız ve kelimelerinizle elde edebilmeniz oldukça kolay. Gereksiz eleştiriler duyabilirsiniz ancak kulaklarınızı kapatın ve planlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçin.

Yengeç burcu günlük yorum

Bu hafta sonu yapmak istediklerinizi hayata geçirmek için harekte geçebilirsiniz. Atacağınız adımlar size olumlu dönüş yapacak. Aşk hayatınızda dengesizlikler yaşanabilir. Olumlu düşünmeniz gereken bir hafta.

Aslan burcu günlük yorum

Güne düşük enerjiyle başlayabilirsiniz. Ancak bu günün ortalarına doğru değişecek. Hafta sonunu ve güneşli havayı fırsat bilip sevdiklerinizle vakit geçirmek size tahmin edemeyeceğiniz kadar iyi gelecek. Sizinle dertleşmek isteyenler, fikir alışverişinde bulunmak isteyenleri geri çevirmeyin.

Başak burcu günlük yorum

Günün tadını çıkartmak gerekirken özellikle ev ile ilgili konularda dertsiz başınıza dert açabilirsiniz. Yaşadığınız ortamda birçok şeyi değiştirmek istiyorsunuz ama bir yandan da ‘hafta sonu mu böyle mi geçireceğim’ düşüncesinden alıkoyamıyorsunuz kendiniz. Rahatlamak için ailenize vakit ayırmanızda fayda var.

Terazi burcu günlük yorum

Aşk hayatınızda hareketlenmeler oluyor. Aklınızda bir kişi var ve adım atmak istiyorsunuz. Tüm cesaretinizi toplayıp konuşabilirsiniz ve aklınızdaki tüm şeffaflığıyla anlatabilirsiniz. Üzerinizden yük kalkacağından emin olun. Hafta sonu oldukça pozitifsiniz.

Akrep burcu günlük yorum

Bu hafta sonu oldukça hırslısınız. Aklınızdakini, hayallerinizi elde etmek için hiç olmadığı kadar hırslı olacaksınız. Aman dikkat! Bu hırsınız mantığı sizden uzaklaştırmasın. Her şeye rağmen sakin düşünmekte fayda var.

Yay burcu günlük yorum

Kabuğunuz çekilmek istediğiniz bir hafta sonu… Anlaşılmadığınızı, haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Kabuğunuza çekilmek yerine sizi mutsuz eden ve haksızlık yaptığınızı düşündüğünüz insanlarla konuşabilirsiniz. Zafer sizin!

Oğlak burcu günlük yorum

Etrafa uyum sağlamakta zorlandığınızı düşünüyorsunuz bir süredir. Sosyalleşmek istediğiniz zamanlarda da kalabalıklar arasında yalnız hissediyorsunuz kendinizi. Kimsenin sizi anlamadığını, ortak noktalarda buluşamadığınızı düşünüyorsunuz. Ama belki sakin kafayla düşünmeye ihtiyacınız vardır. İnsanları olduğu gibi kabullenmek için adım atabilirsiniz. Uzaklaşma isteğiniz kibir ve gurur olarak algılanabilir.

Kova burcu günlük yorum

Balık burcu günlük yorum

Unutmayın ki ilişkilerde denge çok önemli. “Bana değer vermiyorsunuz” demek yerine kendinizin değerli olduğunu unutmayın ve sevginizi hak etmeyen insanlara sınırınızı çekin. Unutmayın önce siz kendi değerinizin farkına varmalısınız. Sizi zayıf noktalarınızdan vurmaya çalışan insanlara fırsat vermeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir